Наші послуги: Міжнародні перевезення | Автоперевезення | Контейнерні перевезення | Авіаперевезення | Послуги митних брокерів

On-line замовлення »

Вантажні перевезення »
митне оформлення »
консультациії
у сфері ЗЕД »

Новини


Ефективне і швидке митне оформлення, своєчасна і надійна доставка вантажу - необхідні умови успішної зовнішньоекономічної діяльності. Команда кваліфікованих фахівців ТОВ "Логолайн" допоможе перевезти й оформити ваш вантаж а також одержати дозвільні документи. Ми візьмемо на себе усі ваші проблеми - від організації вантажоперевезення, митного очищення й оформлення документів до доставки вантажу на ваш склад під "ключ".

Митне оформлення

Митні брокери ТОВ «Логолайн» готові представляти Ваші інтереси і здійснити оформлення Ваших вантажів у Київській регіональній, Центральній регіональній і Бориспільській митницях. Наші співробітники аккредитуют підприємство, представлять Ваші інтереси, у всіх функціональних відділах митниці включаючи відділ тарифів і відділ номенклатури, допоможуть в одержанні дозвільних документів сертифікатів і висновків контролюючих органів. Кращим доказом професіоналізму брокерського відділу є той факт, що митне оформлення 90% вантажів займає не більш 24 годин.

Послуги митних брокерів
Що таке митне оформлення
Акредитація підприємств

Вантажоперевезення :

Транспортно експедиторський відділ ТОВ «Логолайн» пропонує Вам послуги по організації вантажоперевезень автомобільним і авіатранспортом, а також організацію мультимодальных морських і контейнерних перевезень, наші фахівці допоможуть Вам доставити збірні, негабаритні і небезпечні вантажі, а також, організують портові і складські процедури оформлення митних, і товаросупроводжувальних документів. При необхідності застрахують Ваш вантаж, і допоможуть вибрати оптимальний маршрут і тип транспорту

Автоперевезення
Контейнерні перевезення
Авіаперевезення
Перевезення збірних вантажів
Перевезення небезпечних вантажів
Перевезення негабаритних вантажів

Додаткові послуги

Наша компанія орієнтована на наданні повного комплексу послуг у сфері ВЭД, крім послуг зв'язаних з митним оформленням і міжнародними перевезеннями ми робимо також послуги по страхуванню вантажів і комерційних ризиків, а також консалтингові послуги і послуги комісіонера.

Послуги комісіонера
Консультації в сфері ЗЕД
Страхування вантажів
Страхування ризиків

Звертаючись до нас, Ви знайдете надійного партнера і помічника. Усі наші співробітники – професіонали з багаторічним стажем роботи, здатні в найкоротший термін організувати міжнародне перевезення Вашого вантажу і його митне оформлення. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і надання наших послуг у комплексі дозволять Вам зосередити Ваші сили на Вашому бізнесі – все інше довірте нам.
Корисна інформація
Мито, ставки мита
Митний режим
Імпорт товарів
Експорт товарів
Інкотермс
УКТ ЗЕД
Митні платежі
Митна декларація
Митна служба
Зовнішньоекономічна діяльність
Акредитиви
Сертифікат відповідності
Сертифікат якості
Міжнародна торгівля
Іноземні інвестиції
Валютний контроль
Торгово-промислова палата
Митні збори
© 2007 Logoline. Усі права захищені.